در این مطلب قصد داریم برای دوستانی که علاقمند به رفتن کنسرت ها در ترکیه هستند توضیحاتی ارایه کنیم. با هفت مهر همراه باشید.

در کشور ترکیه برخلاف ایران خواننده های بین المللی دایم برای جشنواره های بزرگ در این کشور حضور پیدا میکنند و اقدام به برگزاری کنسرت های مختلف میکنند.

در چند سال اخیر به دلیل افزایش توریست و حضور گردشگران کشور مختلف تعداد کنسرت ها نیز افزایش پیدا کرده است البته باید گفت خواننده های معروف ترک نیز سالیانه چند بار اقدام به برگزاری کنسرت میکنند.

محل و زمان برگزاری کنسرت

برای پیدا کردن محل کنسرت ها و زمان برگزاری کنسرت های در ترکیه به دلیل بین المللی بودن در اکثر سایت های جهان با این موضوع یافت میشود اما به روز ترین و اصلی ترین این سایت ، سایت Biletix می باشد. برای به این وب سایت کلیک کنید.

نحوه خرید بلیط

به دلیل اینکه اکثر این سرویس های خرید بلیط بین المللی از کردیت یا دبیت کارت برای پرداخت استفاده میکنند برای همین برای خرید اینترنتی نیاز به کارت بانکی خارجی دارید.

راه دوم این است که از وب سایت های ایرانی اقدام به خرید مستر کارت یا ویزا کارت شارژی بکنید و با آن اقدام به خرید بکنید.

راه حل بعدی خرید نقدی از محل های فروش بلیط که کنسرت ها است که باز هم از طریق سایت Biletix میتوانید محل فروش نقدی بلیط ها را پیدا کنید یا با سرچ در گوگل اقدام به یافتن محل فروش آن ها کنید.

کنسرت های ایرانی در ترکیه

برای خرید بلیط کنسرت های ایرانی نمیتوانید از سایت های بین المللی استفاده کنید. برای خرید بلیط این کنسرت ها یا باید بصورت مستقیم با عامل فروش این کنسرت ها تماس بگیرید یا اینکه از وب سایت Turkeyconcet اقدام به خرید کنید که البته این وب سایت نیز دارای محدودیت های خاص خود می باشد.

برای خرید بلیط کنسرت های ایرانی نیز از آژانس های مسافرتی نیز میتوانید بکنید اما دقت داشته باشید که این دفاتر باید حتما مجوز فروش بلیط آن کنسرت ها را داشته باشند.

 

امیدوارم از این مطلب استفاده مناسبی بکنید و کنسرتی بی نظیر را در کشور ترکیه تجربه کنید.